ZMAGA PO ODLIČNI IGRI

Članska ekipa je v soboto 26. aprila po dobri igri v borbi z agresivnimi nasprotniki z Visokega, dosegla drugo zmago v spomladanskem delu in tako dokazala, da se lahko enakovredno kosa tudi s favoriziranimi moštvi. Trener Ciril Žontar je napovedoval težko tekmo, vendar se je že v prvem polčasu pokazalo, da so zeleno-beli pripravili boljšo taktično in tehnično igro. Vendar se je po številnih priložnosti to v rezultatu pokazalo šele ob koncu prvega polčasa, ko je v 44 minuti mrežo gostov zatresel Jan Bizaj. Domači so po odmoru obdržali visok nivo igre, za katero gostje tokrat niso našli pravega orožja, ampak so se skušali rešiti tudi z grobo igro zaradi katere je padlo kar nekaj rumenih in tudi rdeči karton. Po številnih priložnostih z igralcem več bi bila zmaga domačih nogometašev lahko tudi višja, zmagoviti gol pa je za 2:0 zadel Žontar v 79 minuti. Vsekakor pomembna zmaga pred težkim gostovanjem v torek 29. aprila pri ekipi Bled Hirter.