PETI TEKMOVALNI KROG

V tem tekmovalnem krogu so bile naše ekipe zelo uspešne z izjemo ekipe U15. Le-ta je izgubila proti Triglavu z 1:0. Naši igralci so prikazali veliko boljšo igro kot nasprotniki vendar jim ni uspelo dati gola. Ekipa mladincev je po borbeni igri premagala Škofjo Loko-Medvode z 2:1. Članska ekipa pa je premagala Železnike z 3:0. Vse tri gole je zabil Matej Legat.

Z turnirjem v Bohinju so pričeli tekmovati tudi U9. Poleg nas in domačinov so bili udeleženci še NK Tržič in NK Bled. Vsak klub nastopa z dvema ekipama A in B  po sistemu A:A, B:B. Naša A tokrat ni blestela saj je trikrat izgubila, B ekipa pa je dvakrat zmagala in enkrat igrala neodločeno. Rezultat včasih pove precej ni pa edini pokazatelj igre otrok. Slab dan se pozabi, že naslednji turnir pa bo prinesel več veselja otrokom, ki jim danes pač ni šlo.