Remi po hitrem vodstvu

Postava Nakla: Uroš Zupan, Urban Arh, Matej Legat (K), Andrej Novinec (Igor Iličić 46'), Dominik Porenta, Jan Bizaj, Rok Čebulj, Sanel Begić, Janez Rakovec, Tim Žontar, Mile Lasica

Tekmo proti Ločanu so naši fantje začeli več kot fantastično. Čebulj in Žontar sta že v prvih šestih minutah ustvarila vodstvo z 2:0. Nadaljevanje prvega polčasa pa našim fantom ni bilo usojeno. Za Ločan sta zadela Midžan in Milić dvakrat, s čimer so gostje naredili pravi preobrat in se med polčasom odpravili v garderobo s prednostjo 2:3

V drugem polčasu je igra Ločanov padla, vendar si Naklanci niso ustvarili konkretnih priložnosti za zadetek. Zadnji gol za izenačenje je zabil Žontar v 88. minuti, kar pa je bilo prepozno za preobrat. Kljub temu je trener pohvalil svoje igralce, da so se po vodstvu Ločanov vrnili in izenačili, s čimer so pokazali, da so prava ekipa.

Omeniti moramo še, da je bilo navkljub rezultatu po tekmi fantastično vzdušje. Hvala tudi gledalcem, ki redno podpirajo igre zeleno-belih, obenem pa gledalce vabimo na druženje po tekmi.