Nogometni klub Naklo vabi v svojo sredino nogometaše, ki nimajo kluba ali so začasno prekinili nogometno kariero. Vabimo tudi mlajše otroke, ki bi radi spoznali najbolj priljubljeni ekipni šport na svetu, da se nam pridružijo.

V klubu se zavedamo, da je kvalitetna in strokovna nogometna šola predpogoj za uspešno delovanje našega kluba, zato je naš cilj otroke seznaniti in navdušiti z nogometnimi skrivnostmi in jim omogočiti, da skozi igro vzljubijo nogomet, ki je temelj za uspešno in angažirano igranje, ter osnova za razumevanje športa, kot del načina življenja…

Pošljite kontakt na info@nknaklo.si ali pristopite do trenerja po treningu izbrane selekcije mladinskega pogona in se dogovorite za vključitev v ekipo.

Od oktobra dalje v OŠ Duplje v sodelovanju z igralnico TIA organiziramo tudi Nogometni vrtec za predšolske otroke, starejše od 3 let tu otroci razvijajo gibalno motorične sposobnosti ob vodeni igri z žogo in rekviziti pod strokovnim nadzorom.