ZMAGA NA TURNIRJU V CELOVCU

Z ekipo U11 smo se udeležili  Miklavževega turnirja v Celovcu in bili v konkurenci 11 domačih ekip uspešni. Sam začetek ni napovedoval nekega uspeha, saj smo prvo tekmo proti Atus Velden izgubili, sicer drugo proti SK Austrija Klagehfurt zmagali, nato pa dve tekmi z SV Victoria Viktring in FC Kac 1909 precej srečno igrali neodločeno. Zadnjo tekmo v skupini proti SC Landskron pa smo  gladko zmagali, vendar smo za napredovanje v polfinale potrebovali poraz ekipe, ki nas je v prvem krogu premagala.To se je tudi zgodilo. V polfinalu pa odlična in učinkovita igra  proti SV Donau Klagenfurt 1952 ter gladka zmaga. Nestrpno smo pričakali finale proti ekipi Kac-a. Fantje so pokazali pravo borbo. V rednem času se je finale končalo z 0:0. V pet minutnem podaljšku, igra se  po hokejskem sistemu. Ekipi igrata  4:4 in vratar, po vsaki minuti pa ekipa izgubi igralca. Zares zanimivo. Ko se je igralo dva proti dva nam je uspelo. Luka je  rešil kočljivo situacijo pred našim golom in v napad poslal Jaka G., ki je zabil za zmago. Zmaga na turnirju in veliko navdušenje otrok in pa staršev, ki so nas na vseh tekmah kar glasno spodbujali.