7. TEKMOVALNI KROG

V soboto so se igralci članske ekipe srečali z Bitenjčani. Kmalu po začetku tekme je zadel Gorazd Ušlakar. Do konca tekme so naši še dvakrat zatresli mrežo nasprotnikov in tako domov prinesli zmago. S tem ostajajo na sedmem mestu vendar jih ne loči veliko točk od vrha lestvice. V soboto jih čaka tekma proti Preddvoru na domačem igrišču.

Kadeti so imeli tako kot člani tekmo v soboto. V Naklem so pričakali prvouvrščene Jesenice. Dobra borbenost naše ekipe ni zadostovala za zmago. Izgubili so z 4:1. V naslednjem krogu jih čakajo slabše uvrščeni nasprotniki z Bleda. Upamo na boljši izkupiček naše ekipe.

Ekipa U15 je odigrala tekmo proti Žirem. Kljub rezultatu v prid naše ekipe po prvem polčasu (2:1) so se razšli z izenačenim razultatom. U13 pa je ponovno izgubila in je še vedno na repu lestvice.