ŠESTI TEKMOVALNI VIKEND

V tem tednu so edino zmago našemu klubu priborili igralci U11. Upamo, da bodo prihodnji krogi boljši. Članska ekipa je izgubila proti Bohinju. Kljub dobri igri so kadeti izgubili v Škofji Loki s 5:3. U15 ta vikend ni imela tekme. Ekipa U13 pa je izgubila v Preddvoru.

Ta teden je ekipa U11 imela dve tekmi. Prvo v ponedeljek Proti NK Velesovo in izgubila z 4:0. Ker na vsaki tekmi štejejo goli, ne pomaga tarnati nad lastno nespretnostjo pred gostujočim golom in neodgovorno igo pred svojim golom. V petek smo gostili NK Bled, ki nas je v prvi tekmi na Bledu porazil z 7:1.Tokrat smo mu vrnili in zmagali  z 3:1. V povprečju so starejši , vendar smo danes za spremembo igrali(poslušali) bolj odgovorno in borbeno. Imamo rezerve in to veseli!