Zadnji tekmovalni vikend

Vse ekipe, razen ekipe U15, so v tem vikendu zaključile jesenski del tekmovanj. V soboto, 7.11.2015, so imeli tekmo člani, ki so igrali proti soobčanom iz Podbrezja. Po težki tekmi in slabem igrišču so zmagali z 2:1 in tako uspešno zaključili jesenski del. Poleg članov so v soboto igrali tudi mlajši tečki, ki so na žalost izgubili proti vrstnikom iz Triglava.

Dne 8.11.2015 pa so tekme odigrali igralci ekip mladincev in ekipa U15. Obe ekipi sta iztržili izenačenje. Ekipa U15 je bila deležna nenaklonjenosti sodnika, vendar je le uspela priti do izenačenja. V jesenskem delu tekmovanj jim ostaja še ena tekma proti ekipi Šenčurja dne 14.11.2015. Ekipa mladincev pa je po težki borbi prišla do zasluženega izenačenja in s tem pokazala, da v spomladanskem delu misli resno.