OSMI TEDEN

Osmi tekmovalni vikend so otvorili igralci ekipe U15 s tekmo proti Jesenicam B. Zaradi slabega igrišča v Naklem je bila tekma prestavljena na Jesenice. Ekipa je z borbenostjo prišla do remija z 2:2 in tako ostaja na vrhu ligaške lestvice. Ekipa mladincev zaradi slabega igrišča ni odigrala tekma. Tekma bo odigrana 22.10.2015 ob 16h na igrišču v Naklem. Ekipa članov je ta vikend odigrala tekmo z Velesovim in prišla do remija(0:0).

Tekma U11

V goste smo dobili ekipo NK Visoko- Preddvor s katero smo imeli težko srečanje že v Preddvoru. Ampak tokrat je bilo razen rezultatsko prve tekme A:A in vremena vse na naši strani. Borbena in nepopustljiva igra v pravem nalivu, nam je prinesla tri zmage in en neodločen rezultat. Malo premalo teka in nezbranost pred golom je odnesla tudi četrto zmago. B ekipa je bila odlična, Žak je zabil odločilne gole, Tomas branil kot Jan Oblak v odločilnih trenutkih. Pomoč najmlajših Krištofa, Erazma, Žaka in Tomasa prihaja vedno bolj do izraza. Imamo tudi novega vratarja Uroša, ki kaže, da je lahko čvrst člen v A ekipi. Da imamo dobre vratarje se kaže delo trenerja vratarjev Petra Krasića. Gremo naprej, da se dokažemo, da dobro delamo.